درباره ما

سیسال چگونه شکل گرفت؟

نام فروشگاه لوازم یدکی تراکتور و ادوات کشاورزی سیسال، از سیسال تجربه و فعالیت در زمینه تعمیر، تجهیز و فروش تراکتور و قطعات آن گرفته شده است. ایده و طرح اصلی فروشگاه اینترنتی سیسال برای اولین بار و در سال ۱۳۹۴ به وجود آمد و با فروشگاهی به نام دکانچه کار خود را آغاز کرد. فروشگاه اینترنتی دکانچه تنها فروشگاه‌ ابزارآلات کشاورزی بود و موفقیت‌های بسیاری به دست آورد و در سال ۱۳۹۶ نیز مهندس علیرضا سالمی به عنوان جوان برگزیده کارآفرین استان اصفهان معرفی شد.

 

امروز پس از گذشت چند سال فعالیت و کسب تجربه از موفقیت‌های به دست آمده در سایت دکانچه، فروشگاه اینترنتی سیسال اینبار با هدف فروش لوازم یدکی تراکتور و ادوات کشاورزی در حال ارائه خدمات به مشتریان خود است. ایده اصلی فروشگاه سیسال را مهندس علیرضا سالمی مطرح کرد که با همکاری و یاری پدر بزرگوار حاج ذبیح الله ایشان امروزه سیسال به یکی از موفق‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی در زمینه فروش لوازم یدکی تراکتور و ادوات کشاورزی تبدیل شده است.

سیسال

هدف فروشگاه سیسال

هدف اصلی فروشگاه سیسال ارائه اطلاعات کامل در زمینه  لوازم یدکی تراکتور و ادوات کشاورزی است تا صنعتگران و هموطنان عزیز بتوانند با آگاهی کامل کالای مورد نظر خود را تهیه کنند. در همین راستا اقدام به تولید محتوای مناسب در زمینه فعالیت خود کرده و در این راه از متخصصان با تجربه بهره گرفته است.

آقای حاج ذبیح الله

سیسال تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بالاترین ارزش را برای مشتریان خود در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید خلق کند. در فروشگاه سیسال می‌توان شاهد محصولات معتبرترین برند‌ها و تولیدکنندگان بود که با قیمت مناسب و رقابتی همراه با خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می‌شوند.

مهم‌ترین دغدغه فروشگاه اینترنتی سیسال ارائه با کیفیت‌ترین کالاها به مشتریان خود است که در این زمینه نهایت تلاش خود را بکار گرفته و تا به امروز توانسته به خوبی رضایت خریداران عزیز را کسب کند. فروشگاه اینترنتی سیسال به منظور ارائه بالاترین سطح از خدمات از بهترین و مجرب‌ترین کادر فنی و تخصصی بهره گرفته است تا محصولات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست مشتریان برسد.

ماموریت و چشم انداز سیسال

ماموریت و چشم انداز وب سایت سیسال ایجاد بستری امن برای خرید و بررسی ادوات کشاورزی و لوازم یدکی است. کاربران فروشگاه اینترنتی سیسال می‌توانند در بستری امن کالاهای مورد نیاز خود را به خوبی مورد بررسی قرار دهند و پس انتخاب نسبت به خرید کالای خود اقدام کرده و در محل مورد نظر آن را تحویل بگیرند.

هدف فروشگاه سیسال